Home / بازار ورمی کمپوست / فروش ورمی کمپوست
فروش ورمی کمپوست
فروش ورمی کمپوست

فروش ورمی کمپوست

فروش ورمی کمپوست

کود ورمی کمپوست یکی از برترین کودهای آلی موجود در بازار است که به دلیل داشتن ویژگی های خاصی همچون دارا بودن مقادیر خاصی از هورمون ها(مواد تحریک کننده ی رشد)، غنی بودن از نظر عناصر ریز مغذی، خنثی بودن، بالا بودن ظرفیت نگهداری آب و … در کشورهای صنعتی از سوی کشاورزان بسیار مورد توجه است.

افزایش روز افزون قیمت کودهای شیمیایی و کاهش عملکرد زمین های کشاورزی به دلیل از بین رفتن حاصلخیزی خاک از جمله ی مشکلات کشاورزی امروز است.  اما راه کارهایی نیز برای مقابله با این مشکلات وجود دارد.

کشاورزان با استفاده از کود ورمی کمپوست به صورت مخلوط با سایر کودها می توانند با کاهش مصرف میزان نهاده های اولیه و افزایش راندمان تولید تا ۷۰ درصد با مشکلات مورد نظر مقابله کنند. کود ورمی کمپوست با داشتن حالتی کلوئیدی مواد شیمیایی را که کشاورزان به زمین های کشاورزی می دهند ، جذب خود نموده و مانع از آبشویی کود بر اثر آبیاری های پیاپی می شود. از سوی دیگر این کود مواد جذب شده را به آرامی و به صورت تدریجی در اختیار گیاه قرار داده بنابر این گیاه همواره مورد تغذیه قرار گرفته و در نتیجه عملکرد فیزیکی گیاه افزایش می یابد. همچنین وجود برخی از هورمون های رشدی موجود در این کود با تحریک گیاه به باردهی بیشتر و افزایش میزان بستن دانه کیفیت کمی و کیفی گیاه را افزایش می دهدو این امر به خصوص در باغات بسیار مشهود است چرا که طعم و رنگ محصولات در بسیاری از موارد در ارتباط محرک های رشدی است که کود ورمی کمپوست با دارا بودن این محرک ها می تواند تاثیر بسزایی در بهبود کیفیت محصولات باغی بگذارد.

یکی دیگر از مشکلات امروز کشاورزی کمبود منابع آبی است. آیا ورمی کمپوست می تواند در کاهش میزان هدررفت آب نقشی داشته باشد؟

بله ، کود ورمی کمپوست به دلیل داشتن فضاهای متخلخل بسیار ظرفیت بالایی را از نظر جذب آب دارا می باشد. میزان جذب رطوبت در این کود به حدی است که حتی رطوبت هوا را نیز جذب می نماید ولی در هنگام نیاز گیاه به دلیل مکش و ایجاد فشار بیشتر از سوی ریشه گیاه این رطوبت را در اختیار گیاه قرار می دهد. در برخی از موارد میزان رطوبت پذیری این کود تا ۵ برابر وزن آن نیز عنوان شده است.

شرکت خدمات کشاورزی طنین مهر باران با داشتن متخصصین و مدرسین ورمی کمپوست جهاد دانشگاهی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران آماده ی فروش ورمی کمپوست به صورت جزئی و کلی با قیمت مناسب به صورت فله، سرند شده و گرانول می باشد.

جهت نیاز به مشاوره بیشتر و یا تهیه کود با شماره های زیر تماس حاصل نمایید :

۰۹۳۹۴۶۲۱۸۳۴ هاشمی

۰۹۳۶۲۴۳۰۹۶۸ ارجمندی

Check Also

پرورش کرم غذایی کاری بسیار سود ده و ارزان قیمت

تا قبل از این حتما با ورمی کمپوست آشنا بوده اید ،و همین طور با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − یازده =

قالب وردپرس